Bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makineleri evlerde iş yerlerinde restoranlarda otellerde ve daha birçok yerde kullanım alanı bulan oldukça yüksek oranda ve temiz bulaşık yıkama imkanı sağlayan cihazlardır. Özellikle evlerde kalabalık aileler için çok önemli bir cihaz olan bulaşık makinesi bozulması durumunda mutlaka teknik servis bilgisi olan kişiler tarafından tamir edilmesi önem taşımaktadır. Uzun yıllardır konusunda deneyimli olan eğitimli ve Bosch bulaşık makineleri ile ilgili yeterli donanıma sahip kaliteli servis hizmet anlayışı sunan ekibimizle sizlere bulaşık makinesi tamir, bakım ve onarım hizmetini sunuyoruz.

 

Titiz, kaliteli ve özenli bir çalışma prensibi ile hareket eden firmamız sizlere bulaşık makinelerinin tamir edilmesinde en büyük itinayı göstermektedir. Bulaşık makinelerinde bazı durumlarda kireçlenme nedeniyle iç aksamında sorunlar oluşabilir. Kirecin belli bir süre sonra katılaşması makinenin su giriş bölümlerinde veya çıkış bölümlerinde sorun yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda tıkanmalar makinenin çalışma performansını yıkama kalitesini mutlaka düşürecektir. O yüzden düzenli olarak tuz kullansanız dahi yetersiz kalabilmektedir. Makinelerde arızalar oluşabilmektedir. Bulaşık makinenizde ortaya çıkabilecek her türlü sorun için zamanında çözüm üretmek amacıyla mutlaka teknik servis hizmeti almalısınız.

 

Bosch bulaşık makineleri birçok modelden oluşmaktadır. Bazılarında yüksek program içermesi nedeniyle bilgisayar aksamının çok daha yoğun bir yıkama programı içermesi açısından arızalarda da daha farklı elektronik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle bu tarz bulaşık makinelerinde mutlaka bulaşık makinesini iyi tanıyan ve elektronik aksamı ile ilgili bilgi sahibi olan teknik  hizmet çok önem taşımaktadır ve bu konuda yeterli bilgiye sahip teknik ekibimizle hizmet veriyoruz. Tamirbakım ve onarım hizmetinin sonrasında sizlere bir yıl Garanti sözüyle bu konuda ne kadar hassas ve duyarlı olduğumuzu gösteriyoruz. Bulaşık makinelerinde gerekli olacak şekilde yapılabilen parça değişimi ise orjinal yedek parça kullanılmak suretiyle yerine getirilmektedir.

Ayrıca bulaşık makinenizi tamir ederken teknik servis hizmetimiz yerinde hizmet sunmaktadır. Bosch bulaşık makineleri ile ilgili her türlü sorununuzda teknik servis hizmet numaramız dan bizleri arayabilir, bilgi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden yararlanmak için talepte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir