Bursa İhsaniye Bosch servisi

Categories: Teknik

Bursa İhsaniye Bosch servisi

İhsaniye Bosch servisi olarak siz değerli İhsaniye İlçesi sakinlerine Bosch marka beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektronik ev aletleri ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunda ve arıza da yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz.  Kullanmış olduğunuz Bosch marka beyaz eşyaların özellikle kaliteli olması açısından basit bir arızada dahi mutlaka dikkat edilmesi ve tamiri sağlanması gereken önemli cihazlardır.

Özellikle bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri su ile çalışıyor olmalarından dolayı daha fazla olarak bozulmaya maruz kalır. Bursa’nın şebeke sularında bulunan kireç nedeniyle bu durum ortaya çıkabilmektedir. Kireçlenme makinelerde tıkanma, sesli çalışma ve bozulma ihtimalini ortaya çıkarır. Böyle durumlarda makineyi çalıştırmaya  devam ederseniz makinenizin ömrü kısalacak ve birçok parçası zarar görecektir.

Bu nedenle ihmal edilmeden mutlaka zamanında müdahale edilmesi için teknik servis hizmetini almanız gereklidir. Sizlere  Bosch marka beyaz eşyalarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sonunda; deneyimli, bilgili ve usta teknik servis ekibimizle hizmet veriyoruz. Hizmetiniz sonrasında sizlere bir yıl garanti süresini de beraberinde sunmaktayız.

Bosch marka beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektronik ev aletleri ile ilgili yaşadığınız sorunlarda bazı durumlarda parça değişimi gerekebilir. Bu gibi durumlar için orijinal Bosch yedek parça kullanılmaktadır. Kombi ve klimalar özellikle ısıtma ve soğutma ve iklimleme özelliği sayesinde yıllık olarak bakım isteyen cihazlardır. Kombiler gazla çalışan cihazlar olması nedeniyle emniyet açısından mutlaka senede iki kez periyodik bakıma alınmalıdır. Gaz tıkanması ya da tozlanma ve nemden dolayı oluşan durumlar gaz sıkışmasına neden olabilir ve büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Hayatınızın önemi için mutlaka kombilerinizin bakımını ve tamirini ihmal etmemelisiniz!

Ayrıca klimalarda Bosch marka klimalar yüksek fiyatlarla alınması uzun süre sizin işinizi görmesi açısından mutlaka ihmal edilmeden bakıma alınması gereken cihazlar arasında yer alır. Bosch marka beyaz eşya, klima, kombi ve elektronik ev aletleri ile ilgili her türlü sorunda teknik servis hizmet numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve gerekli olan tüm tamir, bakım ve montaj hizmeti ile ilgili hizmetimizi  talep edebilirsiniz.