Bayan escort bursa

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bursaboschservis/public_html/wp-includes/general-template.php:55) in /home/bursaboschservis/public_html/wp-content/plugins/wassup/wassup.php on line 2002
Klima soğutmuyor? | Bursa Bosch Servisi 0224 334 0630 Klima soğutmuyor? – Bursa Bosch Servisi 0224 334 0630

Klima soğutmuyor?

Categories: Teknik

Yaz sıcaklığıyla ortaya çıkan klima ihtiyacı çok daha fazla olmaktadır. Yazın ortasında klimanız soğutmuyor mu? Bu yaşadığınız sorunun Nakliyat çözümü için sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz. Üstelik sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile her türlü beyaz eşyanızın orijinal yedek parça değişimi ile sağlandığını evden eve nakliyat firmaları ve bilgili, deneyimli ve usta ekipler tarafından bakımı ve tamiri yapılan klimanızı bir yıl garantisi sözüyle araç kiralama fiyatları tamir ediyoruz.

Sizler de klimanızda soğutma sorunu yaşıyorsanız; yaz sıcağında kavrulmadan mutlaka teknik servis hizmet numaramızı aramalısınız. Klimanız için gerekli olan bakım tamir ve montaj  hizmetini yerine getiriyoruz. Klimanızın daha iyi performansla çalışması için mutlaka kontrolü ve bakımı Kentsel dönüşüm projeleri sağlanmalıdır. İhmal etmeden klimanızın daha iyi soğutması için kontrol, tamir ve bakımını hemen teknik servis hizmetinden talep etmelisiniz.