Yıldırım Bosch servisi

Yıldırım Bosch servisi

Artık Bosch servisi olarak Bursa Yıldırım ilçesinde siz değerli Yıldırım ilçesi sakinlerine en iyi teknik hizmeti sunmak üzere ilçenizde bulunuyoruz. Her türlü Bosch marka çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kombi ve elektrikli küçük ev aletleri ile ilgili olarak tamir bakım ve montaj konusunda gerekli titizlik ve özenle servis anlayış hizmetimiz çerçevesinde sizlere bir yıl Garanti vermek koşuluyla servis hizmetini sunuyoruz.

Uzun yıllardır hayatınız içerisinde sürekli olarak kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınız özellikle sık olarak bozulma açısından çok daha yatkın olabilmektedir. Çünkü çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinde özellikle su ile çalışması kireçlenme yüzünden sık bozulmalara etken yaratabilecek durumlar ortaya çıkarır.  Ayrıca kullanım hatası, aşırı yükleme gibi bir takım sorunlar da bu cihazlarda daha sık bozulmalara neden yaratmaktadır. Bu cihazlarınızda yaşamış olduğunuz her türlü sorunda sizlere tamir ve onarım konusunda teknik bilgiye sahip deneyimli uzun yıllardır ustalığını kanıtlamış teknik servis ekibimiz ile garantili hizmet sunuyoruz.

Bosch marka ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip olan deneyimli yetişmiş personelimiz sizlere en iyi hizmeti güler yüzlü bir şekilde sunmaktadır. Sizleri bilgilendirerek servis hizmetini sunan ekibimiz; yerinde hizmet ile yardımcı olmaktadır. Ayrıca  Bosch marka ürünlerinizle ilgili parça değişimi gerektiğinde orijinal yedek parçaları ile değişimi sağlanmaktadır.  Bu sayede kullanmış olduğunuz ürünlerle ilgili hiçbir sorun yaşamaz ve ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edersiniz.

Orijinal ürün kullanmak ve eşyanın ömrünü uzatması açısından da önemlidir. Bu yüzden kesinlikle ürünlerinizde orijinal yedek parça kullanılması konusunda teknik servis hizmeti istemelisiniz. Ayrıca klima, kombi gibi yıllık periyodik bakımları gerektiren cihazınız ile ilgili olarak mutlaka senede iki kez bakım yaptırmalısınız. Bu sayede kullandığınız üründen daha iyi bir performans alacak ve ortaya çıkabilecek sorunları da önlemiş olacaksınız.

Bosch marka beyaz eşya ve cihazlarınıza ilgili bir sorun yaşamanız halinde bizlere teknik servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Gerekli bilgiyi alarak ihtiyacınız dahilinde teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servis hizmeti sağladığımız Mahalleler;

§  152Evler

§  75.Yıl

§  Akçağlayan

§  Anadolu

§  Arabayatağı

§  Bağlaraltı

§  Baruthane

§  Beyazıt

§  Çınarönü

§  Davutdede

§  Davutkadı

§  Değirmenlikızık

§  Değirmenönü

§  Demetevler

§  Duaçınarı

§  Eğitim

§  Emirsultan

§  Erikli

§  Ertuğrulgazi

§  Esenevler

§  Fidyekızık

§  Güllük

§  Hacıseyfettin

§  Hacivat

§  Hocataşkın

§  İsabey

§  Kaplıkaya

§  Karaağaç

§  Karamazak

§  Karapınar

§  Kazımkarabekir

§  Kurtoğlu

§  Maltepe

§  Mehmetakifersoy

§  Mevlana

§  Meydancık

§  Millet

§  Mimarsinan

§  Mollaarap

§  Musababa

§  Namazgah

§  Ortabağlar

§  Piremir

§  Samanlı

§  Selçukbey

§  Selimzade

§  Sıracevizler

§  Sinandede

§  Siteler

§  Şirinevler

§  Şükraniye

§  Teferrüç

§  Ulus

§  Umurbey

§  Vakıf

§  Vatan

§  Yavuzselim

§  Yediselviler

§  Yenımahalle

§  Yeşil

§  Yeşilevler

§  Yeşilyayla

§  Yıldırım

§  Yiğitler

§  Yunusemre

§  Zümrütevler

Özlüce Bosch servisi

Teknik servis hizmeti konusunda tamir, bakım ve montaj hizmeti sunan Özlüce Bosch servisi ile siz değerli Özlüce halkının hizmetine hızlı ve seri bir şekilde ulaşıyoruz. Bosch marka beyaz eşya, kombi, klima ve küçük ev aletleri ile ilgili yaşamış olduğunuz teknik arıza ile ilgili tamir hizmetini sağlıyoruz.

Ayrıca montaj hizmetimizde de taşınma ya da yeni Bosch marka cihaz almanız durumunda yardımcı oluyoruz. Uzun yıllardır deneyimli, işinin ehli ve usta bir teknik servis ekibiyle hizmet veren firmamız; sizlere teknik servis hizmeti sonrasında bir yıl garanti sözü de vermektedir. Ayrıca kullanmış olduğumuz yedek parçalar orijinal Bosch yedek parçalarıdır. Kaliteli, güvenli ve güler yüzlü hizmetimizden  yararlanmak için bizlere servis hizmet numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Bosch servisi

Osmangazi Bosch servisi 

Osmangazi Bosch servisi olarak artık siz değerli Bursa Osmangazi ilçe sakinlerine teknik servis hizmeti sunmak üzere uzman deneyimli ve konusunda bilgili kadromuz ile hizmet vermek üzere ilçenizde bulunmaktadır.  Bosch marka beyaz eşyalar, klima, kombi, küçük ev aletleri gibi daha birçok eşyalarınız için yaşamış olduğunuz her türlü teknik sorun bozulma ve arızalanma montaj gibi durumlarda sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Her türlü Bosch marka ürünlerde kullanım sonrası oluşabilecek birtakım arızalar nedeniyle bakım tamir ve montaj uygulaması gerekebilir. Bu gibi durumlarda özenle, titizlikle ve kaliteli hizmetimizi sizlere hizmet veriyor ve kullanmış olduğunuz Bosch marka ürünlerimiz ile ilgili her türlü sorunu çözüyoruz.

Üstelik vermiş olduğumuz hizmetin garantisi olarak bir yıl sizlere tekrar sorun olması halinde bedava tamir etme sözü de veriyoruz.  Bosch marka ürünler için kullanılan yedek parçalar ise orijinali ile değiştirilmesi sağlanır.  Bu sayede kullanmış olduğunuz bu ürünlerde hiçbir şekilde sorun yaşamaz ve aynı performansla çalışmasını sağlarız.  Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi klima ve diğer küçük ev aletleri ile ilgili alınan eşyalar marka olması açısından yüksek fiyatlarla elde edilir. Bu nedenle basit bir arıza sonrasında çöpe atmak gibi bir düşünce tabii ki mümkün olmaz! Bu nedenle en basit bir arızada mutlaka tamir edilmesini sağlamanız cihazınızın ömrünün uzun olmasına da etken olacaktır. Kullanmış olduğunuz Bosch marka ürünlerle ilgili her türlü sorunuz için bizlere 7/24 ulaşabilir servis hizmet numaranızdan bizleri arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere ekstra maliyetler çıkarılmadan sadece cihazın bozulan kısmının tamir edilmesi ile ucuz ve güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.

Uzun yıllar boyunca Bosch marka ürünler hakkında bilgi sahibi olan ve her türlü yenilenen modellerin dahi tamiri bakımı ve montajı tarafımızca yapılmaktadır. Amacımız sizlere en iyi hizmeti sunmak ve sizlerin memnuniyetiyle daima sizlere yeniliklerle hizmetimizi sürdürmektir. Teknik olarak sunduğumuz hizmetimizin kalitesi vermiş olduğumuz bir yıllık garanti ile sizlere kanıtlanmaktadır.

Serviz hizmeti sağladığımız Mahalleler;

§  Adalet

§  Adnanmenderes

§  Ahmetpaşa

§  Akpınar

§  Aktarhüssam

§  Alaaddin

§  Alacahırka

§  Alacamescit

§  Alaşarköy

§  Alemdar

§  Alipaşa

§  Altınova

§  Altıparmak

§  Armutköy

§  Atıcılar

§  Bağlarbaşı

§  Bahar

§  Barbaros

§  Başaran

§  Cumhuriyet

§  Çekirge

§  Çeltik

§  Çırpan

§  Çiftehavuzlar

§  Çirişhane

§  Çukurca

§  Demirkapı

§  Demirtaş

Demirtaşpaşa

Dereçavuş

Dikkaldırım

Doburca

Doğanbey

Doğanevler

Dosab

Eğitim

§  Elmasbahçeler

§  Esentepe

§  Fatih

§  Fatihsultanmehmet

§  Gaziakdemir

§  Geçit

§  Gülbahçe

§  Gündoğdu

§  Hacıilyas

§  Hamitler

§  Hamzabey

§  Hocahasan

§  Hüdavendigar

§  Hürriyet

§  Ibrahımpaşa

§  İnkaya

§  İntizam

§  İsmetiye

§  İstiklal

§  İvazpaşa

§  Kavaklı

§  Kayhan

§  Kemerçeşme

§  Kırcaali

§  Kızyakup

§  Kirazlı

§  Kiremitçi

§  Kocanaip

Koğukçınar

Kuruçeşme

Küçükbalıklı

Kükürtlü

Küplüpınar

Maksem

Mehmetakif

Mollafenari

§  Mollagürani

§  Muradiye

§  Mutluevler

§  Nalbantoğlu

§  Namıkkemal

§  Nilüferköy

§  Orhanbey

§  Osmangazi

§  Ovaakça

§  Panayır

§  Pınarbaşı

§  Reyhan

§  Sakarya

§  Santral

§  Santralgaraj

§  Selamet

§  Selçukhatun

§  Selimiye

§  Sırameşeler

§  Soğanlı

§  Soğukkuyu

§  Şehabettinpaşa

§  Şehreküstü

§  Tahtakale

§  Tayakadın

§  Tuna

§  Tuzpazarı

§  Ulu

eyselkarani

Yahşibey

Yeniceabat Mah

Yenikaraman

Yeşilova

Yunuseli

Zafer

Zekaigümüşdiş

Nilüfer Bosch servisi

Nilüfer Bosch servisi

Artık Bosch servisi olarak sizlere Nilüfer ilçesinde teknik servis hizmetini  sunuyoruz. Özellikle yakın olmamız sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet servisi sunulması açısından daha kolaylaştıracaktır. Bu nedenle ilçeiniz de Bosch servis hizmeti olarak her türlü Bosch ürünleri ile ilgili tamir, bakım montaj gibi birçok hizmeti beraberinde sunuyoruz. Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, kombi, klima gibi birtakım cihazlarınız için bakım ve tamir hizmeti kaliteli ve teknik bilgiye sahip, deneyimli usta personelimiz tarafından yürütülmektedir.

Nilüfer Bosch servisi tamir hizmetini yerinde bir hizmet olarak sunmaktadır. Çalışma prensibimiz; hızlı, kaliteli ve güvenilir olma ilkesini taşır. Özellikle Bosch marka eşyalarınızla ilgili olarak çözüm odaklı hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bosch ev eşyalarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunda sizlere yardımcı oluyoruz. Üstelik kullandığımız yedek parçalar Bosch markasının orijinal yedek parçalarıdır.

Tamirbakım ve onarım hizmetinden sonra sizlere 1 yıl garantili sözümüzü de güvenli hizmetimize karşılık vermekteyiz. Kullandığınız ürünlerle ilgili arızanın dışında hiçbir şekilde müdahale yapılmaz ve sizlere ekstra tamir ve bakım maliyeti çıkarılmaz. Belli bir kullanım sonrasında özellikle beyaz eşyalar olan Bosch bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinde çok şık bir şekilde kireçlenme ve elektrik kesintileri yüzünden sık bozulma ihtimali ortya çıkar.

Özellikle kireçli suların belli tabakalar oluşturması iç aksamlarında çok çabuk arızalar oluşturabilir. Bu nedenle basit bir sorun olması dahilinde bile mutlaka teknik servis hizmetimizden faydalanmalısınız. Çünkü makinenin İlerleyen zamanlarda bu şekilde çalışmasıyla arızanın büyümesi ve maliyet açısından hem yüksek oranda ücret çıkmasına hem de makinenizin ömrünün tükenmesine neden yaratabilecektir.

Bosch marka elektrikli ev aletleri ile cihazınıza ilgili yaşamış olduğumuz her türlü tamir bakım montaj hizmetleri için bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Bilgi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik hızlı servis anlayışımız ve ucuz ve kaliteli hizmetimizle sizlere teknik servis ekibimizle beraber en iyi hizmeti sunma sözü veriyoruz.

Serviz hizmeti sağladığımız Mahalleler;

 100 Yıl

Ahmetyesevi

Alaaddinbey

Altınşehir

Ataevler

Balat

Barış

Beşevler

Cumhuriyet

Çalıkhalil

Çamlıca

 Demirci

Dumlupınar

Ertuğrul

Esentepe

Fethiye

Görükle

Gümüştepe

Hasanağa

Işıktepe

İhsaniye

İstiklal

Karaman

Kurtuluş

Küçüksanayi

Kültür

Minareliçavuş

Nosab

Odunluk

OSB

Özlüce

Sakarya

Üçevler

Ürünlü

 

Mesken Bosch servisi

Artık Mesken Bosch servisi olarak sizlere kaliteli ve en iyi teknik servis hizmetini sunmak üzere hizmet  veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ile hareket eden firmamız; konusunda  uzman bilgili ve usta teknik servis ekibiyle beraber Bosch marka beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletleri ile ilgili her türlü teknik arıza  sorununu titizlik ve özenle çözüyoruz.

Verdiğimiz hizmet sonrasında sizlere bir yıl garantiyi  ayrıca sunuyoruz. Bosch marka ürünlerde ortaya çıkabilecek parça değişiminde orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Bizlere her türlü teknik servis hizmeti için servis numaralarımızdan ulaşabilir, bilgi alabilir, gerektiğinde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kalitemiz güvencemiz ve garantimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Kombi servisi

Kombi servisi

Son zamanlarda oldukça geniş kapsamlı olarak yaygınlaşan doğalgaz tertibatı ile çalışan kombi kullanımı özellikle evlerde ve işyerlerinde ısınma soğutma ve iklimleri olarak hizmet veren cihazlar arasında yer almaktadır. Kış boyunca sürekli bir şekilde kullanımı sağlanan kombilerin düzenli olarak yıllık 6 aylık şeklinde periyodik bakımları mutlaka yapılması gereklidir. Özellikle kullanım açısından ve performansının yüksek olması açısından mutlaka bu düzen sağlanmalıdır. Özellikle kombi bakımı ve tamiri konusunda servis birçok açıdan mesleki eğitim ve beceri bilgisi dahilinde donanımlı olmalı ve sizlere sunduğu hizmet dahilinde cihazınıza gerekli olan müdahale ve çözüm odaklı olarak yerine getirmelidir.

Uzun yıllardır kombi bakımı konusunda servis imkanı sunan firmamız sizlere bilgili deneyimli ve usta teknik servis ekibi ile hizmet sunmaktadır. Özellikle kombilerin gaz ile çalışıyor olması emniyet açısından büyük önem taşıdığını gösterir. Kombilerde oluşabilecek ufak arıza bile gaz kaçırmaya ya da kombinin tamamen bozulmasına neden yaratabilecek sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle kombinizde oluşabilecek her türlü basit arızayı dahi ihmal etmeden mutlaka teknik servis hizmetine ulaştırmanız gereklidir.

Bosch kombiler özellikle kaliteli olması açısından uzun süre dayanıklı olan kombiler arasında yer alır ancak bazı durumlarda bozulma ihtimali söz konusu olabilmektedir. Bunun yanı sıra düzenli bakımının yapılması da gereklidir. Bosch kombi bakımı konusunda da uzman olan ve gerektiğinde yedek parça değişimini orijinal olarak sağlayan teknik servis ekibimiz sizlere kombiniz ile ilgili birçok güvence vermektedir.  Bunlardan birisi bir yıl boyunca tamir garantisi sunmaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz özenli ve kaliteli çalışma sistemi ile kombileriniz de oluşabilecek her türlü arızanın tamirini sağlıyoruz. Kombilerde geniş kapsamlı ortaya çıkabilecek arızalar yerinde bakım onarım ve tamir işlemi uygulanır bir şekilde yapılmaktadır. Her türlü temizliği bakımı ve filtrelerinde ortaya çıkabilecek tıkanmalar gibi bir takım sorunlar mutlaka bakım sırasında yerine getirilmektedir. Ayrıca tamir konusunda sizleri bilgilendirme ve  uygulama biçimi anlatılmaktadır.

Bosch kombi ürününüzle ilgili yaşamış olacağınız her türlü sorun için mutlaka hizmet telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız ve kombiniz de ortaya çıkan arızanın ne olduğunu bildirmeniz suretiyle hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

kombi ısınmıyor

Artık hayatımızın bir parçası olan kombiler özellikle kış aylarının soğuğunda ısıtma sorunu yaşaması durumunda büyük bir sorun ortaya  çıkacak demektir. İşte bu durumlardan dolayı mutlaka kışa girerken kombinizin periyodik bakımını yaptırmış olmanız önem taşımaktadır. Bosch Teknik servis hizmeti olarak  sizlere her marka kombi bakımı tamiri ve montajını sağlıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetten yararlanmanız için kombinizin düzenli olarak bakımını  yaptırmalı ve ayrıca ısıtma sorunu yaşadığınızda ya da herhangi bir sorunda mutlaka bizlere servis telefon numaramızdan ulaşmalısınız. Anında verdiğimiz  deneyimli, bilgili ve usta ekip hizmetimizle sorununuzu çözüyoruz.

Üstelik verdiğimiz hizmet ile sizlere bir yıl garanti sözü de veriyoruz.  Kombiniz ısıtmıyorsa bizleri arayarak sorunun çözümü için de hizmetimizden yararlanın.

klima sogutmuyor

Yaz sıcaklığıyla ortaya çıkan klima ihtiyacı çok daha fazla olmaktadır. Yazın ortasında klimanız soğutmuyor mu? Bu yaşadığınız sorunun çözümü için sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz. Üstelik sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile her türlü beyaz eşyanızın orijinal yedek parça değişimi ile sağlandığını  ve bilgili, deneyimli ve usta ekipler tarafından bakımı ve tamiri yapılan klimanızı bir yıl garantisi sözüyle  tamir ediyoruz.

Sizler de klimanızda soğutma sorunu yaşıyorsanız; yaz sıcağında kavrulmadan mutlaka teknik servis hizmet numaramızı aramalısınız. Klimanız için gerekli olan bakım tamir ve montaj  hizmetini yerine getiriyoruz. Klimanızın daha iyi performansla çalışması için mutlaka kontrolü ve bakımı  sağlanmalıdır. İhmal etmeden klimanızın daha iyi soğutması için kontrol, tamir ve bakımını hemen teknik servis hizmetinden talep etmelisiniz.

Klima servisi

Klima servisi

Isınma ve soğutma açısından modern bir kullanıma sahip olan ve büyük rahatlık sunan klimalar; özellikle yaşam alanları içerisinde ısınma ve soğutma ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca  klimalarının temiz kullanım sunmasıyla daha bir popüler olarak tercih edilmesinde en büyük nedendir. Klima almadan öncesinde mutlaka doğru seçim yapmanız önem taşımaktadır. Elektrikle çalışan cihazlar olmasından dolayı öncelikle elektrik tesisatı açısından kullanılabilir olması önemlidir.

Ayrıca klimalar uzun kullanım sonrasında zaman içerisinde tozlanma ve nemlenme yüzünden su akıtma sorunları yaşayabilir. Bu yüzden klimaların düzenli olarak yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır. Bu sayede filtrelerinin temizlenmesi sağlanmalı ve sağlık açısından önemli olan bu durum mutlaka ihmal edilmeden yerine getirilmelidir. Salon ve oda tipi olarak kullanılan klimalar bazı durumlarda kullanım hatası ya da elektriklerin voltaj düşüklüğü yada kesilmesi gibi bir takım durumlar nedeniyle tamir  gerektiren arızaların oluşmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka ihmal edilmeden klimanın performansı düşmeye başladığı andan itibaren tamir, bakım ve onarım işlerini yaptırmak özellikle teknik servis konusunda yeterli olan  bir ekiple çalışmak önem taşımaktadır.

Her marka klima farklı bir şekilde yedek parça taşırken de orijinal parçası ile değişim sağlanması ya da gerektiğinde bu parçaların değiştirilmesi mutlaka  orijinal olmak zorundadır. Çünkü klimanın çalışması ve güvenliği ayrıca performansı açısından bu durum önem taşır. Firmamız uzun yıllardır Bosch klimalar üzerine sizlere hizmet vermektedir. Bilgili, deneyimli ve usta klima tamir takımı ustaları sizlere en kaliteli ve titiz çalışma örneği ile  teknik hizmet vermektedir. Klimaların arızalanması durumunda sizlere vermiş olduğumuz hizmet dahilinde bir yıl garanti sözü de veriyoruz. Kullanmış olduğunuz Bosch  marka klimalarınızı çözüm odaklı olarak hiçbir sıkıntı yaratmadan tamir ediyoruz ve bakımını sağlıyoruz. Ayrıca yeni klima almanız durumunda ya da taşınmanız durumunda sizlere montaj hizmetini de sunan firmamız teknik ekibiyle güler yüzlü, çözüm odaklı ve yüzde yüz memnuniyetinizi gözeten bir hizmeti ilke edinmiştir. Bizlere klimanızla ilgili yaşamış  olduğunuz her türlü sorun için hizmet numaralarımızdan arayabilir ve hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Kestel Bosch servisi

Kestel Bosch servisi 

Bosch servisi olarak artık Kestel ilçesinde siz değerli halkımız için teknik servis hizmetini kaliteli ve özenle sunuyoruz. Bosch beyaz eşya, küçük ev aletleri, klima, kombi gibi birtakım cihazlarınız için gerekli olan tüm bakım tamir ve montaj hizmetini  hızlı bir şekilde sunmaktayız. Kestel teknik servisimizde yer alan ekibimiz uzun yılların deneyimine sahip Bosch marka ürünler ile ilgili olarak teknik bilgi sahibi ve usta elemanlardan oluşmaktadır. Sizlere yerinde teknik servisi hizmeti sunduğumuz Bosch teknik servis hizmetimiz özellikle ilçenizde daha hızlı bir şekilde artık sorun olmadan çözümlenecektir.

Uzun süredir kullanmış olduğunuz Bosch marka ürünler için bazı durumlarda sorun yaratabilecek tamir ve bakım hizmeti gerektirebilecek arıza ve bozulmalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlar için Boschş servisimizi tercih etmeniz sizlere kolaylık sağlayacaktır. Her türlü yedek parça orijinal olarak sağlanan Bosch servisi sizlere ürünlerle ilgili olarak orijinal değişim  hizmetini de beraberinde sunmaktadır. Bu sayede kullanmış olduğunuz Bosch marka ürünlerde hiçbir şekilde sorun yaşamaz ve ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca orijinal yedek parçalar cihazınızın ömrünün uzaması açısından da önem taşımaktadır. Bu nedenle sizlere orijinal yedek parça güvencesinin yanı sıra teknik servis hizmetlerimiz sonrasında bir yıl boyunca tamir garantisini de vermekteyiz. Size sunmuş olduğumuz bir yıllık garanti teknik servis hizmetimizin güvencesi olarak  verilmektedir.

Güler yüzlü, deneyimli, bilgi sahibi olan teknik ekibimiz ile her türlü Bosch marka ürünlerle ilgili tamir ve bakım sorunlarına çözüyoruz. Çözüm odaklı olarak hareket eden firmamız sizlere en iyi en kaliteli ve en hızlı ve en ucuz hizmet sunmayı garanti etmektedir. Belli bir süre sonra beyaz eşyalar kullanım açısından çok daha fazla sık  bozulabilmekte bu durum genelde kireç ve elektrik kesilmeleri, hatalı kullanım, aşırı yükleme gibi nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Bulaşık ve çamaşır makinelerinde sık olarak ortaya çıkan bu arızalar devam ederken kullanmanız halinde makinenizin ömrünü tüketebilir ve daha büyük arızalar ve maliyetler ortaya çıkabilir. Arıza basitken teknik servis hizmetimizden faydalanmanız menfaatiniz için gerekli bir durumdur.

Servis hizmeti sağladığımız Mahalleler;

  • Ahmetvefikpaşa
  • Ahmetvefikpaşa OSB
  • Barakfakıh
  • Esentepe
  • Kale
  • Serme
  • Vanimehmet
  • Yeni