Buzdolabı servisi

Buzdolabı servisi

Gıdaların saklanması ve bozulmadan uzun süre tutulması için gerekli soğutucular olan buzdolapları özellikle mutfaklar restoranlar gibi daha birçok yerde kullanılan önemli beyaz eşyalardan birisidir. Buzdolabının bozulması sonunu en çok gıdalar açısından sorun yaratabilecek bir durum ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle buzdolaplarında ortaya çıkacak her türlü sorun mutlaka zamanında ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılması gereklidir. Buzdolaplarında  olan bozulma esnasındaki tamir işlemlerini yapabilecek teknik servisin bu konuda yeterli bilgiye ve donanıma sahip ve ayrıca marka ile ilgili olarak yeterli bilgiye sahip olan bir yetkili teknik servis olması önem taşımaktadır. O yüzden kullanmış olduğunuz buzdolaplarında tamir sorunu ortaya çıktığında mutlaka bu konuda bilgili, kaliteli ve en iyi hizmet veren teknik servisleri tercih etmeniz avantajınız gereğidir.

Uzun süredir her türlü buzdolabında orijinal yedek parça kullanmak ve teknik servis hizmetinde bilgili deneyimli ve usta bir ekiple çalışma prensibini sağlayan firmamıza; buzdolabı ile ilgili olan her türlü sorunuz için başvurabilirsiniz.  Sizlere vermiş olduğumuz buzdolabı servis hizmetimizde bir yıl garanti süresi veriyoruz. Tamir edildikten sonra eğer sorun oluşursa yine buzdolabınızı ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz ancak garanti vermemizin en büyük sebebi sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve güvencesidir.

Buzdolapları son dönemlerde çok farklı şekilde de modellere sahiptir. Tek kapılı olan buzdolaplarında özellikle buz bölgesindeki soğutma sorunu veya karlanma uzun süre bekletilmemeli ve mutlaka bir teknik servis tarafından kontrol edilmelidir. Ayrıca bazı buzdolaplarında ortaya çıkabilen gaz bitme sorunu da mutlaka çözülmesi gereken ve tamir isteyen sorunlar arasında yer alır. Son dönemlerde  no frost buzdolaplarındaki bilgisayar aksamı özellikle bu konuda bilgi sahibi olmayı da gerektiren bir tamir işlemi istemektedir. Sizlere her konuda bilgili olan ve kullanmış olduğunuz buzdolapları ile ilgili orijinal yedek parça kullanım sözü veriyoruz.

Bosch marka buzdolaplarınızın sorun yaşaması halinde hızlı  çözüm üretiyoruz. Bosch yedek parça değişimi gerekmesi durumunda yapılmaktadır. Bu açıdan güvenli bir şekilde oluşturulan tamir, bakım ve onarım hizmeti için bizlere teknik servis numaralarımızdan ulaşabilir bilgi alabilir ve gerektiğinde tamir için talepte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir