Emek Bosch Servisi

Emek Bosch Servisi

Artık Emek ilçesi sakinleri için Bosch buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve küçük ev aletleri gibi bir takım ev aletleri ile ilgili her türlü bakım, tamir ve montaj hizmetini sizlere sunuyoruz. Hızlı, kaliteli ve özenle tamir hizmeti veren ekibimiz, yılların Bosch marka ürünlerinin tamiri konusunda uzmanlaşmış, pratik, dikkatli ve bilgili olmasının yanında ayrıca deneyimli hizmetiyle en iyiyi sunmaktadır. Yıllık olarak bakımı yapılması önemli olan klima ve kombi gibi cihazlarınız ile ilgili olarak bakım ve tamir hizmetini de en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

 

Bursa ve çevresinde kullanılan şebeke sularındaki kireç; çamaşır ve bulaşık makinelerinde daha sık bozulmalara yol açar. Bu nedenle bu cihazlarda iyi yıkamama, su akıtma, ses çıkarma, makinenin iç aksamında oluşan kireçlere arızalara neden olur. Bu da kısa sürede bozulması anlamına gelir. Bu haldeyken bu cihazları çalıştırmaya devam etmeniz arızanın büyümesine, maliyetin artmasına ve hatta cihazınızın ömrünün bitmesine neden olur. Bu yüzden zamanında tamiri için hizmetimizden yararlanmanız menfaatiniz gereğidir.

 

Bosch marka ürünlerin kaliteli olması nedeniyle fiyatları da yüksektir. O nedenle kullandığınız ürünün tamirinin bozulması halinde aksatılması size yüklü maliyet yaratacağı için zamanında teknik servis hizmeti almalısınız. Hizmetimiz sonrasında sizlere garanti sözümüz; titiz ve kaliteli çalışma prensibimizdir. Bosch marka ürünlerde özellikle parça değişimi bazı durumlarda gerekli olabilmektedir. Bu durumda orijinal yedek parça ile değişim sağlanır ve garantilidir. Bu sayede cihazınız ilk günkü performansla çalışmasına devam eder. Teknik servis konusunda sizlere orijinal yedek parça hizmetini sunan ekiplere itibar gösteriniz. Ucuza değişim sağlamak orijinal olmayan ürünlerle ilgili yedek parça kullanmak cihazınızın ölmesi demektir.

Emek Bosch teknik servis hizmetimiz yıllardır Bursa ve çevresinde kaliteli, güvenli ve sektöründe en iyiyi sunma hedefini belirlemiş ve profesyonel ekiple hizmet veren daima en yeni ve en hızlı servis anlayışıyla hareket etmektedir. Bizlere servis numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir