Fırın ocak servisi

Fırın ocak servisi

Mutfaklarda en önemli  ev aletleri arasında yer alan ve oldukça sık kullanılan fırın ve ocaklar birçok farklı modele sahiptir tekli ocak şeklinde olabilmesinin yanı sıra ankastre ocaklı fırın tek fırın gibi birçok çeşidi bulunmaktadır.  Özellikle fırında ocaklı olarak kullanılan altlı üstü şeklinde olan bu tarz Bosch fırınlı ocaklar akıllı modelleri ile bilgisayarlı bir sisteme sahiptir. Bilgisayarlı olan fırınlı ocakların özel sorun yaşaması durumunda tahmin edilmesi için mutlaka bilgi sahibi olmak bir teknik servisi için önemlidir Özellikle bu tarz arızalarda oluşabilecek sorunların giderilmesi için deneyimli bilgi sahibi ve bu konuda donanımlı teknik servis hizmetinin sağlanması kullanılan fırınlı ocağın daha sağlıklı bir şekilde tamir edilmesini sağlar.

Uzun yıllardır teknik servis konusunda hizmet veren  firmamız teknik servis elemanlarıyla bir bütün olarak çalışmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetteki yer alan teknik servis ekibimiz konusunda deneyimli yeterli bilgiye sahip güler yüzlü yeniliklere açık ve sürekli olarak yenilemeyi sağlayan bir çalışma anlayışına sahiptir. Bu nedenle mutfaklarınıza yer alan fırın ve ocak gibi cihazlarınızla ilgili yaşamış olabileceğiniz her türlü problemde sizlere çözüm odaklı tamir, bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Bosch marka fırın ocak servisi için gerekli olan tüm orijinal parçaları kullanıyoruz. Tamir esnasında değişim gerektiğinde bu durumu size bildirerek o şekilde hareket ediyoruz. Her konuda yapacağımız işlemin bilgisini alabilmeniz bizlere güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Tamir hizmetinin sonrasında sizlere bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Bu sayede vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu  göstermek amacımızdır.

En iyi en kaliteli ve en temiz servis hizmeti ile sizlerin daima yanındayız teknik servis telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak fırın ocak gibi mutfak ev aletlerinde yaşamış olduğunuz her türlü arıza ve sorun da bizlere bir telefonla ulaşabilir bilgi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yapılan işlemler yerinde bir şekilde uygulanmaktadır kesinlikle arızanın dışında başka işlem yapılarak sizlere yüksek maliyet çıkarılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir