Kestel Bosch servisi

Kestel Bosch servisi 

Bosch servisi olarak artık Kestel ilçesinde siz değerli halkımız için teknik servis hizmetini kaliteli ve özenle sunuyoruz. Bosch beyaz eşya, küçük ev aletleri, klima, kombi gibi birtakım cihazlarınız için gerekli olan tüm bakım tamir ve montaj hizmetini  hızlı bir şekilde sunmaktayız. Kestel teknik servisimizde yer alan ekibimiz uzun yılların deneyimine sahip Bosch marka ürünler ile ilgili olarak teknik bilgi sahibi ve usta elemanlardan oluşmaktadır. Sizlere yerinde teknik servisi hizmeti sunduğumuz Bosch teknik servis hizmetimiz özellikle ilçenizde daha hızlı bir şekilde artık sorun olmadan çözümlenecektir.

Uzun süredir kullanmış olduğunuz Bosch marka ürünler için bazı durumlarda sorun yaratabilecek tamir ve bakım hizmeti gerektirebilecek arıza ve bozulmalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlar için Boschş servisimizi tercih etmeniz sizlere kolaylık sağlayacaktır. Her türlü yedek parça orijinal olarak sağlanan Bosch servisi sizlere ürünlerle ilgili olarak orijinal değişim  hizmetini de beraberinde sunmaktadır. Bu sayede kullanmış olduğunuz Bosch marka ürünlerde hiçbir şekilde sorun yaşamaz ve ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edersiniz. Ayrıca orijinal yedek parçalar cihazınızın ömrünün uzaması açısından da önem taşımaktadır. Bu nedenle sizlere orijinal yedek parça güvencesinin yanı sıra teknik servis hizmetlerimiz sonrasında bir yıl boyunca tamir garantisini de vermekteyiz. Size sunmuş olduğumuz bir yıllık garanti teknik servis hizmetimizin güvencesi olarak  verilmektedir.

Güler yüzlü, deneyimli, bilgi sahibi olan teknik ekibimiz ile her türlü Bosch marka ürünlerle ilgili tamir ve bakım sorunlarına çözüyoruz. Çözüm odaklı olarak hareket eden firmamız sizlere en iyi en kaliteli ve en hızlı ve en ucuz hizmet sunmayı garanti etmektedir. Belli bir süre sonra beyaz eşyalar kullanım açısından çok daha fazla sık  bozulabilmekte bu durum genelde kireç ve elektrik kesilmeleri, hatalı kullanım, aşırı yükleme gibi nedenlerle ortaya çıkabilmektedir. Bulaşık ve çamaşır makinelerinde sık olarak ortaya çıkan bu arızalar devam ederken kullanmanız halinde makinenizin ömrünü tüketebilir ve daha büyük arızalar ve maliyetler ortaya çıkabilir. Arıza basitken teknik servis hizmetimizden faydalanmanız menfaatiniz için gerekli bir durumdur.

Servis hizmeti sağladığımız Mahalleler;

  • Ahmetvefikpaşa
  • Ahmetvefikpaşa OSB
  • Barakfakıh
  • Esentepe
  • Kale
  • Serme
  • Vanimehmet
  • Yeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir