Klima servisi

Klima servisi

Isınma ve soğutma açısından modern bir kullanıma sahip olan ve büyük rahatlık sunan klimalar; özellikle yaşam alanları içerisinde ısınma ve soğutma ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca  klimalarının temiz kullanım sunmasıyla daha bir popüler olarak tercih edilmesinde en büyük nedendir. Klima almadan öncesinde mutlaka doğru seçim yapmanız önem taşımaktadır. Elektrikle çalışan cihazlar olmasından dolayı öncelikle elektrik tesisatı açısından kullanılabilir olması önemlidir.

Ayrıca klimalar uzun kullanım sonrasında zaman içerisinde tozlanma ve nemlenme yüzünden su akıtma sorunları yaşayabilir. Bu yüzden klimaların düzenli olarak yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır. Bu sayede filtrelerinin temizlenmesi sağlanmalı ve sağlık açısından önemli olan bu durum mutlaka ihmal edilmeden yerine getirilmelidir. Salon ve oda tipi olarak kullanılan klimalar bazı durumlarda kullanım hatası ya da elektriklerin voltaj düşüklüğü yada kesilmesi gibi bir takım durumlar nedeniyle tamir  gerektiren arızaların oluşmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka ihmal edilmeden klimanın performansı düşmeye başladığı andan itibaren tamir, bakım ve onarım işlerini yaptırmak özellikle teknik servis konusunda yeterli olan  bir ekiple çalışmak önem taşımaktadır.

Her marka klima farklı bir şekilde yedek parça taşırken de orijinal parçası ile değişim sağlanması ya da gerektiğinde bu parçaların değiştirilmesi mutlaka  orijinal olmak zorundadır. Çünkü klimanın çalışması ve güvenliği ayrıca performansı açısından bu durum önem taşır. Firmamız uzun yıllardır Bosch klimalar üzerine sizlere hizmet vermektedir. Bilgili, deneyimli ve usta klima tamir takımı ustaları sizlere en kaliteli ve titiz çalışma örneği ile  teknik hizmet vermektedir. Klimaların arızalanması durumunda sizlere vermiş olduğumuz hizmet dahilinde bir yıl garanti sözü de veriyoruz. Kullanmış olduğunuz Bosch  marka klimalarınızı çözüm odaklı olarak hiçbir sıkıntı yaratmadan tamir ediyoruz ve bakımını sağlıyoruz. Ayrıca yeni klima almanız durumunda ya da taşınmanız durumunda sizlere montaj hizmetini de sunan firmamız teknik ekibiyle güler yüzlü, çözüm odaklı ve yüzde yüz memnuniyetinizi gözeten bir hizmeti ilke edinmiştir. Bizlere klimanızla ilgili yaşamış  olduğunuz her türlü sorun için hizmet numaralarımızdan arayabilir ve hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir