Kombi servisi

Kombi servisi

Son zamanlarda oldukça geniş kapsamlı olarak yaygınlaşan doğalgaz tertibatı ile çalışan kombi kullanımı özellikle evlerde ve işyerlerinde ısınma soğutma ve iklimleri olarak hizmet veren cihazlar arasında yer almaktadır. Kış boyunca sürekli bir şekilde kullanımı sağlanan kombilerin düzenli olarak yıllık 6 aylık şeklinde periyodik bakımları mutlaka yapılması gereklidir. Özellikle kullanım açısından ve performansının yüksek olması açısından mutlaka bu düzen sağlanmalıdır. Özellikle kombi bakımı ve tamiri konusunda servis birçok açıdan mesleki eğitim ve beceri bilgisi dahilinde donanımlı olmalı ve sizlere sunduğu hizmet dahilinde cihazınıza gerekli olan müdahale ve çözüm odaklı olarak yerine getirmelidir.

Uzun yıllardır kombi bakımı konusunda servis imkanı sunan firmamız sizlere bilgili deneyimli ve usta teknik servis ekibi ile hizmet sunmaktadır. Özellikle kombilerin gaz ile çalışıyor olması emniyet açısından büyük önem taşıdığını gösterir. Kombilerde oluşabilecek ufak arıza bile gaz kaçırmaya ya da kombinin tamamen bozulmasına neden yaratabilecek sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle kombinizde oluşabilecek her türlü basit arızayı dahi ihmal etmeden mutlaka teknik servis hizmetine ulaştırmanız gereklidir.

Bosch kombiler özellikle kaliteli olması açısından uzun süre dayanıklı olan kombiler arasında yer alır ancak bazı durumlarda bozulma ihtimali söz konusu olabilmektedir. Bunun yanı sıra düzenli bakımının yapılması da gereklidir. Bosch kombi bakımı konusunda da uzman olan ve gerektiğinde yedek parça değişimini orijinal olarak sağlayan teknik servis ekibimiz sizlere kombiniz ile ilgili birçok güvence vermektedir.  Bunlardan birisi bir yıl boyunca tamir garantisi sunmaktır. Sizlere sunmuş olduğumuz özenli ve kaliteli çalışma sistemi ile kombileriniz de oluşabilecek her türlü arızanın tamirini sağlıyoruz. Kombilerde geniş kapsamlı ortaya çıkabilecek arızalar yerinde bakım onarım ve tamir işlemi uygulanır bir şekilde yapılmaktadır. Her türlü temizliği bakımı ve filtrelerinde ortaya çıkabilecek tıkanmalar gibi bir takım sorunlar mutlaka bakım sırasında yerine getirilmektedir. Ayrıca tamir konusunda sizleri bilgilendirme ve  uygulama biçimi anlatılmaktadır.

Bosch kombi ürününüzle ilgili yaşamış olacağınız her türlü sorun için mutlaka hizmet telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız ve kombiniz de ortaya çıkan arızanın ne olduğunu bildirmeniz suretiyle hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir