Nilüfer Bosch servisi

Nilüfer Bosch servisi

Artık Bosch servisi olarak sizlere Nilüfer ilçesinde teknik servis hizmetini  sunuyoruz. Özellikle yakın olmamız sizlere daha iyi ve daha hızlı hizmet servisi sunulması açısından daha kolaylaştıracaktır. Bu nedenle ilçeiniz de Bosch servis hizmeti olarak her türlü Bosch ürünleri ile ilgili tamir, bakım montaj gibi birçok hizmeti beraberinde sunuyoruz. Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, kombi, klima gibi birtakım cihazlarınız için bakım ve tamir hizmeti kaliteli ve teknik bilgiye sahip, deneyimli usta personelimiz tarafından yürütülmektedir.

Nilüfer Bosch servisi tamir hizmetini yerinde bir hizmet olarak sunmaktadır. Çalışma prensibimiz; hızlı, kaliteli ve güvenilir olma ilkesini taşır. Özellikle Bosch marka eşyalarınızla ilgili olarak çözüm odaklı hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bosch ev eşyalarınız ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunda sizlere yardımcı oluyoruz. Üstelik kullandığımız yedek parçalar Bosch markasının orijinal yedek parçalarıdır.

Tamirbakım ve onarım hizmetinden sonra sizlere 1 yıl garantili sözümüzü de güvenli hizmetimize karşılık vermekteyiz. Kullandığınız ürünlerle ilgili arızanın dışında hiçbir şekilde müdahale yapılmaz ve sizlere ekstra tamir ve bakım maliyeti çıkarılmaz. Belli bir kullanım sonrasında özellikle beyaz eşyalar olan Bosch bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinde çok şık bir şekilde kireçlenme ve elektrik kesintileri yüzünden sık bozulma ihtimali ortya çıkar.

Özellikle kireçli suların belli tabakalar oluşturması iç aksamlarında çok çabuk arızalar oluşturabilir. Bu nedenle basit bir sorun olması dahilinde bile mutlaka teknik servis hizmetimizden faydalanmalısınız. Çünkü makinenin İlerleyen zamanlarda bu şekilde çalışmasıyla arızanın büyümesi ve maliyet açısından hem yüksek oranda ücret çıkmasına hem de makinenizin ömrünün tükenmesine neden yaratabilecektir.

Bosch marka elektrikli ev aletleri ile cihazınıza ilgili yaşamış olduğumuz her türlü tamir bakım montaj hizmetleri için bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Bilgi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik hızlı servis anlayışımız ve ucuz ve kaliteli hizmetimizle sizlere teknik servis ekibimizle beraber en iyi hizmeti sunma sözü veriyoruz.

Serviz hizmeti sağladığımız Mahalleler;

 100 Yıl

Ahmetyesevi

Alaaddinbey

Altınşehir

Ataevler

Balat

Barış

Beşevler

Cumhuriyet

Çalıkhalil

Çamlıca

 Demirci

Dumlupınar

Ertuğrul

Esentepe

Fethiye

Görükle

Gümüştepe

Hasanağa

Işıktepe

İhsaniye

İstiklal

Karaman

Kurtuluş

Küçüksanayi

Kültür

Minareliçavuş

Nosab

Odunluk

OSB

Özlüce

Sakarya

Üçevler

Ürünlü

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir