Yıldırım Bosch servisi

Yıldırım Bosch servisi

Artık Bosch servisi olarak Bursa Yıldırım ilçesinde siz değerli Yıldırım ilçesi sakinlerine en iyi teknik hizmeti sunmak üzere ilçenizde bulunuyoruz. Her türlü Bosch marka çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kombi ve elektrikli küçük ev aletleri ile ilgili olarak tamir bakım ve montaj konusunda gerekli titizlik ve özenle servis anlayış hizmetimiz çerçevesinde sizlere bir yıl Garanti vermek koşuluyla servis hizmetini sunuyoruz.

Uzun yıllardır hayatınız içerisinde sürekli olarak kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınız özellikle sık olarak bozulma açısından çok daha yatkın olabilmektedir. Çünkü çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinde özellikle su ile çalışması kireçlenme yüzünden sık bozulmalara etken yaratabilecek durumlar ortaya çıkarır.  Ayrıca kullanım hatası, aşırı yükleme gibi bir takım sorunlar da bu cihazlarda daha sık bozulmalara neden yaratmaktadır. Bu cihazlarınızda yaşamış olduğunuz her türlü sorunda sizlere tamir ve onarım konusunda teknik bilgiye sahip deneyimli uzun yıllardır ustalığını kanıtlamış teknik servis ekibimiz ile garantili hizmet sunuyoruz.

Bosch marka ürünler hakkında yeterli bilgiye sahip olan deneyimli yetişmiş personelimiz sizlere en iyi hizmeti güler yüzlü bir şekilde sunmaktadır. Sizleri bilgilendirerek servis hizmetini sunan ekibimiz; yerinde hizmet ile yardımcı olmaktadır. Ayrıca  Bosch marka ürünlerinizle ilgili parça değişimi gerektiğinde orijinal yedek parçaları ile değişimi sağlanmaktadır.  Bu sayede kullanmış olduğunuz ürünlerle ilgili hiçbir sorun yaşamaz ve ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edersiniz.

Orijinal ürün kullanmak ve eşyanın ömrünü uzatması açısından da önemlidir. Bu yüzden kesinlikle ürünlerinizde orijinal yedek parça kullanılması konusunda teknik servis hizmeti istemelisiniz. Ayrıca klima, kombi gibi yıllık periyodik bakımları gerektiren cihazınız ile ilgili olarak mutlaka senede iki kez bakım yaptırmalısınız. Bu sayede kullandığınız üründen daha iyi bir performans alacak ve ortaya çıkabilecek sorunları da önlemiş olacaksınız.

Bosch marka beyaz eşya ve cihazlarınıza ilgili bir sorun yaşamanız halinde bizlere teknik servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Gerekli bilgiyi alarak ihtiyacınız dahilinde teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Servis hizmeti sağladığımız Mahalleler;

§  152Evler

§  75.Yıl

§  Akçağlayan

§  Anadolu

§  Arabayatağı

§  Bağlaraltı

§  Baruthane

§  Beyazıt

§  Çınarönü

§  Davutdede

§  Davutkadı

§  Değirmenlikızık

§  Değirmenönü

§  Demetevler

§  Duaçınarı

§  Eğitim

§  Emirsultan

§  Erikli

§  Ertuğrulgazi

§  Esenevler

§  Fidyekızık

§  Güllük

§  Hacıseyfettin

§  Hacivat

§  Hocataşkın

§  İsabey

§  Kaplıkaya

§  Karaağaç

§  Karamazak

§  Karapınar

§  Kazımkarabekir

§  Kurtoğlu

§  Maltepe

§  Mehmetakifersoy

§  Mevlana

§  Meydancık

§  Millet

§  Mimarsinan

§  Mollaarap

§  Musababa

§  Namazgah

§  Ortabağlar

§  Piremir

§  Samanlı

§  Selçukbey

§  Selimzade

§  Sıracevizler

§  Sinandede

§  Siteler

§  Şirinevler

§  Şükraniye

§  Teferrüç

§  Ulus

§  Umurbey

§  Vakıf

§  Vatan

§  Yavuzselim

§  Yediselviler

§  Yenımahalle

§  Yeşil

§  Yeşilevler

§  Yeşilyayla

§  Yıldırım

§  Yiğitler

§  Yunusemre

§  Zümrütevler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir